Biurka

Category
Biurka

Ogi W

BRAND

 

System mebli pracowniczych i gabinetowych. Jego modernistyczny charakter podkreślony subtelną kolorystyką oraz kontrast z dekonstruktywistycznym frontem z żywicy poliestrowo – szklanej wpisują BRANDA we współczesny obraz nowoczesnego i funkcjonalnego biura. Blat biurka wykonany jest z płyty wiórowej laminowanej – grubości 12 i 25mm. Nogi wykonane ze stali malowanej proszkowo w kolorze białym i antracytowym. Istotnym detalem jest przejście z boku nogi na jej górną część – tworząc całość powodującą optyczne ?pogrubienie?. Istnieje możliwość regulacji poziomowania do 15mm. W biurkach można zainstalować przelotki, kanał kablowy malowany proszkowo oraz blende podbiurkową. W biurkach typu “bench” oraz biurkach pomostowych typu “bench” można zainstalować przegrodę nabiurkową z płyty laminowanej lub płyty tapicerowanej. W przegrodzie standardowo umieszczona jest szyna do mocowania akcesoriów biurowych.

Crystal

 

Crystal to ekskluzywna propozycja dla tych, którzy w meblach cenią styl i klasę. Perfekcja, czysta forma, przestrzenność i trzymanie się zasady im mniej tym lepiej, starannie dobrane i przemyślane proporcje. Jedyny element dekoracji stanowi nakładka chromowana umieszczona w górnej części nogi. Szykowne, kontrastujące i wykonane z wyszukanych materiałów wykończeniowych meble w stylu glamour, to przede wszystkim blask i często odważne ale wysmakowane połączenia kolorystyczne.

Ergonomic Master

 

Gabinet Ergonomic Master to profesjonalny i elegancki zarazem gabinet oddający charakter managera firmy. Gabinet ten wybierany jest najczęściej przez energicznych, silnych i skoncentrowanych na zadaniach managerów.

Gravity

 

Na przekór grawitacji, a przy tym stabilnie i komfortowo – Gravity przenosi ideę biurka menadżerskiego na zupełnie nowy poziom. Minimalistyczna forma, inspirowana istotą modernistycznej architektury, zintegrowana została z technologią. Duży, osadzony na jednym punkcie podparcia blat i niewidoczna konstrukcja nośna przywodzi na myśl lewitującą powierzchnię, zaś regulowana elektrycznie wysokość blatu umożliwia ergonomiczną pracę i płynną zmianę pozycji z siedzącej na stojącą. W pełnej kolekcji, prócz biurka Gravity, znajdują się: stół konferencyjny z regulacją wysokości, stolik do kawy, regał i modułowy system przechowywania. To oryginalne biurko stanowi odważną propozycję adresowaną do nowoczesnych liderów.

IMPULS

 

IMPULS to system mebli gabinetowych stworzony w duchu biurowego minimalizmu. Prosta i elegancka forma podkreślona jest wysoką jakością zastosowanych materiałów oraz starannością wykonania. System idealnie pasuje do dynamicznego charakteru pracy współczesnego biura, pozwala na różnorodne zestawienia elementów oraz dowolne komponowanie, nawet niewielkiej przestrzeni. Całość uzupełnia szeroka gama szaf i witryn w różnych rozmiarach. Gabinet IPULS posiada w swoim systemie stoły konferencyjne zaprojektowane odpowiednio do wybranego modelu biurka gabinetowego z nieograniczoną możliwością komponowania wielkości i kształtu. W ramach systemu IMPULS możliwe jest wykonanie dowolnego mebla nietypowego umożliwiającego optymalne zaprojektowanie powierzchni gabinetowej. Całość uzupełnia szeroka oferta foteli gabinetowych.

Mito

 

 

Mito to nowy gabinet wyposażony w elementy do tworzenia reprezentacyjnych i funkcjonalnych miejsc pracy. Struktura zastosowanego materiału w dwóch kolorach jasny i ciemny platan świadczy o jego niepowtarzalności. W połączeniu z lakierowanymi, białymi elementami doskonale podkreśla jego prestiż, elegancję, a zarazem indywidualizm.

Mito doskonale odnajduje się w małych i dużych pomieszczeniach. Dwa rodzaje biurek w wersji podstawowej i wzbogaconej o charakterystyczną szafkę umożliwiają aranżowanie wg indywidualnych potrzeb. Biurko z szafką managerską daje świadomość posiadania wszystkiego co niezbędne w zasięgu ręki.

QUANDO

 

QUANDO to system mebli gabinetowych zapewniający elegancję i komfort pracy.
Znakomicie pasuje do nowoczesnych wnętrz w minimalistycznym klimacie.
Biurka mają prostą, delikatną linię ozdobioną jedynie wyraźnym dekoracyjnym, aluminiowym detalem.

STATUS

 

System mebli gabinetowych STATUS łączy klasyczną, ponadczasową stylistykę z nowoczesnym detalem i najwyższą jakością wykonania. Wymogi estetyczne nie ustępują wymogom ergonomicznym, zapewniającym komfort użytkowania mebli podczas spotkań, konferencji jak i codziennej pracy. W efekcie gabinet STATUS to doskonałe rozwiązanie dla nowoczesnego menadżera, połączenie prestiżu i indywidualności z wygodą pracy.

Całość uzupełnia szeroka gama szaf i witryn w różnych rozmiarach. Gabinet STATUS posiada w swoim systemie stoły konferencyjne zaprojektowane odpowiednio do wybranego modelu biurka gabinetowego z nieograniczoną możliwością komponowania wielkości i kształtu. W ramach systemu STATUS możliwe jest wykonanie dowolnego mebla nietypowego umożliwiającego optymalne zaprojektowanie powierzchni gabinetowej. Całość uzupełnia szeroka oferta foteli gabinetowych.

Drive

 

Drive to biurko umożliwiające pracę zarówno w pozycji siedzącej jak i stojącej, jest najbardziej ergonomicznym rozwiązaniem. Elektryczna regulacja wysokości pozwala na dostosowanie biurka w zależności od potrzeby osoby korzystającej ze stanowiska. Sterownik zamontowany pod blatem biurka w łatwy sposób umożliwia regulowanie wysokości biurka. Praca nie szkodzi zdrowiu i wpływała na aktywność i koncentracje oraz działa korzystnie na wydajność podczas pracy. Dodatkowo aby stworzyć klimat prywatności do biurek DRIVE można zastosować panele akustyczne, które wyciszają strefę pracy. Istnieją dwa rodzaje paneli, odpowiednio stosuje się je na długości i szerokości biurka.

Ergonomic Master

 

Meble ERGONOMIC MASTER, czyli mistrzowie ergonomii, otrzymały swoją nazwę w celu podkreślenia ich najważniejszej zalety, czyli maksymalnego wykorzystania przestrzeni przez aranżacje na nich oparte. Podobnie jak inne produkty tego producenta, meble MDD Ergonomic Master posiadają wygiętą nogę na aluminiowej stopie. Linia mebli pracowniczych przystosowana jest do wykorzystywania w bardzo różnych pomieszczeniach, a czas jej montażu został dodatkowo skrócony poprzez schowanie w nodze przewodu kablowego ułatwiającego przygotowanie wydajnego miejsca pracy.

Ogi A

 

Meble MDD OGI_A to swoboda w kreowaniu przestrzeni biurowej według własnych potrzeb. Modułowe rozwiązania pozwalają na zaaranżowanie komfortowych i przyjaznych dla użytkowników stanowisk pracy. Różnorodność dostępnych rozmiarów oraz możliwych konfiguracji umożliwia optymalne wykorzystanie nawet niewielkiej powierzchni. Meble pracownicze linii OGI_A łączą w sobie atrakcyjny design z inteligentnymi rozwiązaniami technicznymi. Dzięki temu stworzenie estetycznej i funkcjonalnej przestrzeni biurowej staje się wyjątkowo łatwe.

Ogi N

 

MDD OGI_N to linia funkcjonalnych mebli dedykowanych przestrzeniom biurowym. Projektowane z myślą o zapewnieniu maksymalnego komfortu, idealnie sprawdzą się zarówno w niewielkich pomieszczeniach, jak i biurach typu open space. Dostępne w ofercie rozwiązania umożliwiają tworzenie ergonomicznych i dobrze zorganizowanych stanowisk pracy. Poszczególne elementy można ze sobą dowolnie łączyć, tworząc tym samym układy wielostanowiskowe. Meble biurowe OGI_N cechuje elegancki minimalizm, który doskonale podkreśli nowoczesny charakter wnętrz.

Ogi Q

 

System OGI_Q na nowo definiuje pojęcie komfortu w miejscu pracy i jest najlepszym przykładem na to, jaka siła tkwi w prostocie. Meble biurowe z tej serii stanowią kreatywne połączenie klasycznych, geometrycznych kształtów z inspirującą kolorystyką oraz praktycznymi rozwiązaniami technicznymi. Umożliwia to tworzenie atrakcyjnych wizualnie i jednocześnie w pełni ergonomicznych stanowisk pracy. Ogromną zaletą mebli MDD OGI_Q jest duża różnorodność modułów oraz ich wymiarów, co pozwala na aranżowanie funkcjonalnych układów wielostanowiskowych.

Ogi U

 

OGI_U to meble pracownicze do zadań specjalnych. Oszczędne w formie, ale jednocześnie intrygujące i niebywale skuteczne w działaniu. Doskonale sprawdzają się w przestrzeniach biurowych typu open space. Mogą funkcjonować zarówno jako samodzielne stanowiska robocze, jak i tworzyć rozbudowane systemy pracownicze. Meble z tej serii stanowią idealną propozycję dla firm, w których istotną rolę pełni bezpośrednia komunikacja między pracownikami. Meble MDD OGI_U to uniwersalne rozwiązanie, pozwalające na optymalne zagospodarowanie przestrzeni biurowej.

Ogi Y

 

Pomieszczenia biurowe powinny być dostosowane do specyfiki wykonywanej w nich pracy. W jednych biurach sprawdza się open space, w innych pokoje i gabinety, w jeszcze innych pracę wykonują niewielkie zespoły ludzi, którym trzeba maksymalnie ułatwić komunikację i współdziałanie. Właśnie dla biur zatrudniających takie zespoły, stawiających na pracę grupową stworzono linię MDD Ogi_Y, opartą na sąsiadujących bezpośrednio ze sobą stanowiskach roboczych oddzielonych funkcjonalnymi, kolorowymi panelami akustycznymi.

 

Udało się w ten sposób osiągnąć efekt wydzielenia przestrzeni dla każdego pracownika przy jednoczesnym zachowaniu efektu grupy roboczej. Kolekcja Ogi_Y to system pozwalający wykorzystywać elementy z metalu, płyty i tkaniny do tworzenia wielostanowiskowych miejsc pracy oraz kompozycji kolorystycznych. Biurka z panelami separacyjnymi to nie wszystko – Ogi_Y to także szafy i regały konstruowane z myślą o stosunkowo niewielkich pomieszczeniach biurowych, w których trzeba dobrze wykorzystać dostępną przestrzeń. Ich przesuwne i żaluzjowe drzwi ułatwiają korzystanie w miejscach, gdzie tej przestrzeni jest niewiele.

 

Kolekcja Ogi_Y jest szeroka, można więc wybierać spośród wielu różnokolorowych elementów, które łączy elegancki minimalizm i nowoczesny design. Produkty firmy MDD pozwalają zaaranżować przestrzeń biurową tak, że kontrastujące ze sobą kolory biurek, szaf i regałów oraz paneli dzielą całość pomieszczenia na współistniejące, współpracujące ze sobą strefy.

Sven Art

 

ART to biurka na nodze metalowej doskonale nadające się do aranżowania biur o różnych powierzchniach. Bardzo stabilna konstrukcja. Cztery metalowe nogi połączone metalowymi belkami pod blatem biurka zapewniają znakomitą sztywność produktu.

Sven Eko

 

Meble biurowe EKO charakteryzują się trwałą konstrukcją i precyzją wykonania. Ergonomiczne biurka w połączeniu z mobilnymi kontenerami tworzą otwartą powierzchnię do pracy. Panele dzielące tłumią hałas zwiększając komfort pracy w biurze. Tradycyjne i proste. Biurka EKO na podstawie płytowej to ponadczasowe biuro. Bez zbędnych elementów – wszystko co potrzebne do efektywnej pracy w minimum dwuosobowym zespole. Prostota i funkcjonalność.

Sven Vik

 

System mebli biurowych VIK pozwala dowolnie aranżować przestrzeń biurową. Zastosowane rozwiązania konstrukcyjne ułatwiają organizację miejsca pracy oraz poprawiają jego estetykę. Na szczególną uwagę zasługuje tutaj wygodne i stabilne stanowisko menadżerskie. Biurka serii VIK mają możliwość prowadzenia okablowania pionowego w szynie oraz poziomego w specjalnych uchwytach. Dzięki szerokiej gamie elementów dodatkowych system VIK pozwala na wykreowanie przestrzeni biurowej według indywidualnych potrzeb Prezentujemy propozycje dla osób ceniących prostotę i tradycyjne rozwiązania w aranżacji biura z akcentem nowoczesnym, którym niewątpliwie jest tutaj stelaż.

Type A

 

Meble biurowe TYPE to propozycja dla wymagającego klienta. System stanowi połączenie elegancji i funkcjonalności bez konieczności szukania kompromisów. Bardzo stabilna i wytrzymała konstrukcja wykonana jest z grubościennego profilu o dużej wytrzymałości i wraz z innowacyjnym systemem łączenia trawersów zapewnia bardzo dużą stabilność biurkom oraz umożliwia wiele konfiguracji systemu i jego modyfikowanie nawet w trakcje eksploatacji. Blaty biurek zamontowane są na specjalnych dystansach od stelaży, co dodaje im lekkości i nowoczesności. Biurka wyposażone są w szereg innowacyjnych rozwiązań funkcjonalnych umożliwiających odpowiednie poprowadzenie okablowania i dostosowanie stanowisk pracy do indywidualnych preferencji użytkownika. Modułowa konstrukcja stanowisk pracy pozwala na dowolną zabudowę przestrzeni biurowej. Rozbudowana kolekcja dostawek i łączników znacząco podnosi funkcjonalność tych mebli. Odpowiednio skonfigurowane meble systemu TYPE znakomicie nadają się również do aranżowania nowoczesnych stanowisk menadżerskich i konferencyjnych.

 

TYPE-A – charakterystyczny stelaż w kształcie litery A wykonany z grubościennego profilu o przekroju prostokątnym nadaje biurkom dynamiczny charakter i zapewnia bardzo stabilne podparcie blatu biurka. W typie A biurka mogą występować w formie pojedynczych stanowisk pracy lub w formie wielostanowiskowych systemów typu BENCH. Nowoczesna konstrukcja stelaży umożliwia swobodne rozbudowywanie układu stanowisk lub ich modyfikowanie (nawet w późniejszym okresie eksploatacji).

Type O

 

Meble biurowe TYPE to propozycja dla wymagającego klienta. System stanowi połączenie elegancji i funkcjonalności bez konieczności szukania kompromisów. Bardzo stabilna i wytrzymała konstrukcja wykonana jest z grubościennego profilu o dużej wytrzymałości i wraz z innowacyjnym systemem łączenia trawersów zapewnia bardzo dużą stabilność biurkom oraz umożliwia wiele konfiguracji systemu i jego modyfikowanie nawet w trakcje eksploatacji. Blaty biurek zamontowane są na specjalnych dystansach od stelaży, co dodaje im lekkości i nowoczesności. Biurka wyposażone są w szereg innowacyjnych rozwiązań funkcjonalnych umożliwiających odpowiednie poprowadzenie okablowania i dostosowanie stanowisk pracy do indywidualnych preferencji użytkownika. Modułowa konstrukcja stanowisk pracy pozwala na dowolną zabudowę przestrzeni biurowej. Rozbudowana kolekcja dostawek i łączników znacząco podnosi funkcjonalność tych mebli. Odpowiednio skonfigurowane meble systemu TYPE znakomicie nadają się również do aranżowania nowoczesnych stanowisk menadżerskich i konferencyjnych.

 

TYPE-O – charakterystyczny stelaż w kształcie litery O wykonany z grubościennego profilu o przekroju prostokątnym zapewnia biurkom bardzo stabilną konstrukcję i jest bardzo wytrzymały. W typie O biurka mogą występować w formie pojedynczych stanowisk pracy lub w formie wielostanowiskowych systemów typu BENCH. Nowoczesna konstrukcja stelaży umożliwia rozbudowywanie układu stanowisk lub ich modyfikowanie (nawet w późniejszym okresie eksploatacji).

Type V

 

Meble biurowe TYPE to propozycja dla wymagającego klienta. System stanowi połączenie elegancji i funkcjonalności bez konieczności szukania kompromisów. Bardzo stabilna i wytrzymała konstrukcja wykonana jest z grubościennego profilu o dużej wytrzymałości i wraz z innowacyjnym systemem łączenia trawersów zapewnia bardzo dużą stabilność biurkom oraz umożliwia wiele konfiguracji systemu i jego modyfikowanie nawet w trakcje eksploatacji. Blaty biurek zamontowane są na specjalnych dystansach od stelaży, co dodaje im lekkości i nowoczesności. Biurka wyposażone są w szereg innowacyjnych rozwiązań funkcjonalnych umożliwiających odpowiednie poprowadzenie okablowania i dostosowanie stanowisk pracy do indywidualnych preferencji użytkownika. Modułowa konstrukcja stanowisk pracy pozwala na dowolną zabudowę przestrzeni biurowej. Rozbudowana kolekcja dostawek i łączników znacząco podnosi funkcjonalność tych mebli. Odpowiednio skonfigurowane meble systemu TYPE znakomicie nadają się również do aranżowania nowoczesnych stanowisk menadżerskich i konferencyjnych.

Yan C

 

AN to prosty, wielofunkcyjny i zarazem bardzo wygodny system, który dopasowuje się do szeroko rozumianych wymagań biurowych. Może być doskonałym stanowiskiem pracy w indywidualnej, jednoosobowej przestrzeni jak również stanowić pole działań dla teamu lub kilku zespołów w klasycznym open space.

 

YAN to doskonałe rozwiązanie dla firm w których podstawową rolę pełnią kilkuosobowe zespoły projektowe, potrzebujące przestrzeni do swobodnej interakcji. Stanowiska YAN zostały tak zaprojektowane, żeby samoistny i szybki kontakt nie stanowił najmniejszego problemu. Dlatego tez panele można stosować wymiennie dzieląc stanowiska linią prostą lub też krzyżowo. W ofercie znajduje się 5 rodzajów paneli które różnią się kształtem, wykończeniem, kolorem. Jednym z rodzajów paneli są panele akustyczne charakteryzujące się zaokrąglonymi krawędziami oraz wszytym zamkiem który nie tylko pełni role ozdobnika ale ułatwia rozpinanie materiału który można wymienić.

 

Rozwiązanie Sliding top zapewnia swobodny dostęp do listwy zasilającej umieszczonej w metalowej szynie. Ułatwia swobodne wpinanie wszelkich niezbędnych w codziennym życiu urządzeń typu ładowarki do telefonu, laptopa, itd. Konstrukcja biurka zapewnia doskonałą ergonomię, duża powierzchnia do pracy zapewnia miejsce na klawiaturę i dokumenty, monitor, telefon i wszystko co potrzebne jest w nowoczesnym stanowisku pracy.

 

Główną cechą systemu YAN jest możliwość konfigurowania biurek i układów wielostanowiskowych na szereg możliwości. Konstrukcja stelaża pozwala na łączenie blatów biurek z metalowymi nogami które występują w czterech wzorach. Dodatkowo łączyć można je z szafkami żaluzjowymi, z drzwiami przesuwnymi oraz kontenerami które jednocześnie pełnią rolę podpierającą blaty biurka. Dzięki temu wykluczają one zastosowanie dodatkowej nogi. Warto zwrócić uwagę na powiększenie blatów roboczych poprzez boczne przystawki, dzięki którym dodatkowe osoby mogą bezproblemowo dołączyć do grupy i kontynuować wspólną pracę.

Yan Drive

 

DRIVE to biurka firmy MDD przystosowane do pracy w pozycji stojącej lub siedzącej w zależności od potrzeb pracownika. Specjalny sterownik zamontowany zaraz pod blatem sprawia, że biurko może odpowiadać natychmiast na zmianę wymagań i dostosować się do nowej pozycji pracownika. Ten sam mechanizm umożliwia oczywiście także dokładne dopasowanie się do warunków fizycznych pracownika, dzięki czemu wykonywanie przy nim pracy jest męczące w minimalnym możliwym stopniu i różni pracownicy mogą zawsze działać w pozycji dla siebie najbardziej dogodnej..

Yan M

 

Stanowiska MDD YAN_M zostały zaprojektowane z myślą o dynamicznych zespołach wykonujących kreatywną pracę, przy której konieczna jest możliwość ciągłego kontaktowania się. Nie ma tutaj zbędnych barier, chociaż zastosowano możliwość dzielenia stanowisk pracy na odrębne przestrzenie poprzez mechanizm specjalnych paneli. Podział stanowisk można wykonać według linii prostych lub w schemacie X. Służące do tego panele dostępne są w 5 różnych rodzajach różniących się kolorem lub wykończeniem. Najbardziej zaawansowany z paneli tłumi dźwięki i posiada ozdobny zamek błyskawiczny.

Yan T

 

Meble pracownicze YAN_T mają za zadanie budować stanowiska pracy o możliwie prostej i klasycznej konstrukcji, które jednak będą się nadawały do szybkiego przekształcenia w odpowiedzi na zmieniające się wymogi wykonywanej pracy. Najlepiej sprawdzają się jako wsparcie dla pracy wykonywanej indywidualnie przez grupy pracowników znajdujących się w jednym pomieszczeniu. Ealstyczność mebli MDD YAN_T pozwala jednak na szybkie wyeliminowanie wszelkich barier w kontaktach pomiędzy pracownikami i stworzenie przestrzeni dla działań podejmowanych wspólnie.

Yan Z

 

System stanowisk pracowniczych MDD YAN_Z przystosowany jest do wsparcia dla biur, w których wykonywana jest praca indywidualna, ale daje także możliwość bezproblemowego działania w zespole wieloosobowym, jeśli zajdzie taka potrzeba. Możliwe jest nawet prowadzenie pracy w systemie open space. Typowe zastosowanie systemu stanowisk roboczych wiąże się z wydzieleniem poszczególnych stanowisk poprzez panele zig-zag. Ich elementem rozpoznawczym jest charakterystyczny metalowy ażur, który można łączyć z kolorowymi tkaninami ożywiającymi pomieszczenie.